życie

Home / życie
Zajęci codziennością zapominamy o tym, że jest jeszcze coś odmiennego, coś co można określić mianem świata rzeczywistego, chociaż na odmiennym poziomie. Mowa w tym miejscu o grach komputerowych, które w codziennej gonitwie, gdzie niepokój i stres odgrywają wielką rolę, są w stanie trochę rozluźnić, przenieść nas do odmiennego wymiaru, choć na chwilę. To niezwykle dobra metoda na spuszczenie z tonu, „wkręcenie” się w inny świat, być może dzięki czemu popatrzymy trochę odmiennie na nasze życiowe problemy. Gdy stale się martwimy zapominamy chyba po co właściwie jesteśmy an tym świecie. A żyjemy w sumie też dla samego życia, samo życie, to też czas wolny, który możemy poświęcić na jakieś interesujące gry.
Read More..
Jeśli ktoś uważa, że w dobie telefonów komórkowych nie znajdzie się miejsca na sesje fotograficzne niemowlęce, to niezwykle się myli.
Okazji do robienia zdjęć niemowlęcia jest bardzo dużo.
Read More..
Niezależnie od tego, czy mamy zamiar wyprawić malucha do szkoły, czy wiele chodzimy po górach, to należy podumać o zakupie dobrego plecaka.
Fajny plecak to podstawa.
Read More..
Obecny czas wymaga od wszystkich ciągłego dokształcania się. Różnego typu szkolenia nam wówczas pomogą.
W dzisiejszych czasach widoczna jest coraz mocniej skłonność specjalizowania się w wąskich kierunkach.
Read More..

Autyzm to bardzo poważne zaburzenie w rozwoju pod kątem neurorozwojowym. Objawy tej choroby zaczynają się bardzo wcześnie w dzieciństwie, mogą one trwać do końca życia.

Read More..
Rozliczni producenci nieustannie przekonują młodych rodziców, iż powinni nabyć wszelkie gadżety dla dzieci, jakie na pewno ułatwią ich życie. Asortyment tego rodzaju produktów jest niezwykle bogaty i nieustannie się powiększa, tak że każdy z pewnością wyszuka coś odpowiedniego dla siebie.
Dzisiaj rodzice noworodków, a zwłaszcza ich mamy, bo to one zazwyczaj sprawują opiekę nad dziećmi, mają znacznie łatwiej aniżeli kilkadziesiąt lat temu.
Read More..

Humanista vs. ścisłowiec

Jeśli humanista powie, że „świat schodzi na psy”, to ścisłowiec zacznie wieszać na nim te czworonogi, ukazując swoją przewagę w dzisiejszej realności. Słowa humanisty niewątpliwie są zbyt jednoznaczne, ponieważ świat jest za bardzo złożony, by mówić o nim w sposób czarno-biały, jednakże trzeba przyznać, iż osoby o bardziej matematycznych czy fizycznych (ścisłe nauki) zdolnościach mają trochę łatwiej. A co się dzieje w tej sytuacji z humanistami? Albo wpadają na jakiś pomysł, albo przybici chodzą do pośredniaka.
Read More..