zajęcia

Home / zajęcia
Kiedy nadchodzi początek maja, młodzi ludzie trapią się swym najważniejszym testem. Jednak żeby dobrze napisać maturę trzeba uprzednio nieco się do tego przyłożyć.
Read More..
Każdy dobrze wie, że dziś bez znajomości języków obcych może być ciężko. Dlatego jeżeli sami nie jesteśmy wirtuozami dogadywania się z obcokrajowcami, to próbujemy się podszkolić. Jednak, żeby nasze pociechy w przyszłości nie miały takich kłopotów chcemy, żeby od maleńkości uczyły się języka. Tak, więc nauka angielskiego dla dzieci jest niesamowicie popularna. Nie tylko w przedszkolach, czy normalnych szkołach, ale też są robione różne kursy dla dzieci, gdzie uczą się języka. Dodatkowo można w łatwy sposób wesprzeć dziecko w nauce angielskiego. Wystarczy , że każdego dnia będziemy włączać mu jakieś radio po angielsku, by dziecko osłuchiwało się z językiem, to wszystko.
Read More..
Wszyscy wiemy, jak niedużo mają dziś dzieci zajęć sportowych w publicznych szkołach podstawowych i gimnazjalnych. Wiadomo, podstawę programową trzeba przerobić a nie na wszystko czasu wystarcza. A wiadomo, że ruch to samo zdrowie. W związku z tym my, rodziciele, musimy zadbać o to, aby uzupełnić te deficyty.
Read More..
Teraz nie wystarczy znać ojczystego języka – wymagane są także inne. Najistotniejszym z nich jest angielski, który stał się podstawowym językiem na arenie biznesowej. Właśnie z tego powodu dzisiaj bardzo wielki nacisk kładzie się na to, aby kandydaci na określone stanowiska w pracy wykazywali znajomość angielskiego, bez tego nie uda się zdobyć dobrej posady. W przypadku, kiedy uważamy, że nasza znajomość języka okazuje się nazbyt kiepska, warto decydować się na dodatkowe lekcje.
Read More..
Znajomość języka angielskiego wydaje się być w obecnych czasach czymś w zasadzie oczywistym. Władanie nim to podstawowa umiejętność zarówno pracowników większych firm, jak również turystów czy studentów. Nic w tym dziwnego, ponieważ współcześnie świat to globalna wioska, która musi mieć swój własny kod do porozumiewania się. Na całe szczęście wśród wielu różnych języków padło na angielski, który nie jest trudny, a sam proces jego przyswajania może okazać się świetną przygodą.
Read More..
Team building to stwierdzenie, jakie pochodzi z języka angielskiego i szczegółowo oznacza „kształtowanie zespołu”. Obejmuje to każde różne formy integracji w zespole, jaka powoduje, że członkowie zespołu porządniej się poznają, rozumieją swoje słabe a także mocne strony lub też uczą się wybornej współpracy w zespole.
Read More..
Od kilku lat eksperci z rynku zawodowego wmawiają nam, że posługiwanie się językami obcymi jest nieunikniona, kiedy pragniemy odnieść naprawdę wspaniałą karierę i gdy planujemy, żeby nasze życie firmowe układało się po naszej wizji.
Chodzi tu nie tylko o to, iż dzięki takowym szkoleniom możemy zdobywać przyuczenie na zagranicznych kursach, odbywać szkolenia w zaprzyjaźnionych firmach nawet za granicą, lecz też o to, że prościej będzie nam się porozumiewać w swojej macierzystej instytucji, gdy przyjdą do nas kontrahenci z innych krajów.
Read More..