rynek

Home / rynek
Organizacje wprowadzające metodykę Prince2, osiągają znaczne korzyści. Prince2, uznawana jest obecnie za wiodące narzędzie zarządzania projektami. I jest na tyle ogólna, że można ją użyć w każdym projekcie, niezależnie od rozmiarów i typu przedsięwzięcia, instytucji oraz umiejscowienia. W kraju Prince2 często jest wymagany przy projektach rządowych lub związanych z projektami UE. Jest to stosunkowo młoda metoda i niewiele instytucji proponuje w tym temacie konsultacje.
Read More..
Wrzesień to miesiąc, który wszystkim kojarzy się jednoznacznie – z powrotem do szkoły. Nie ma znaczenia, w jakim miejscu mieszkaliśmy, czym się interesowaliśmy i jaki mieliśmy charakter, wszyscy musieliśmy uczęszczać do szkoły. I początek września był trochę smutny, że już koniec laby, ale i wesoły, że spotkamy znajomych z klasy. Szkoła to był duży stres, dużo frustracji, już dość mieliśmy uczenia się. Po jej skończeniu możemy się uczyć we własnym rytmie, a przede wszystkim tego, co nas interesuje.
Read More..
Obecnie młodych rodziców zalewają artykuły dziecięce, które wydają się być niezbędne w opiece nad maluchami. Naturalnie tak nie jest, jako że jeszcze dwadzieścia lat temu umiano sobie poradzić i bez nich. Warto jednak zdecydować się na stosowną wyprawkę, gdyż dzięki temu można sobie naprawdę ułatwić rolę rodzica. Przykładem mogą być chociażby powszechne dzisiaj pieluszki jednorazowe, jakie wyparły stosowane w przeszłości pieluchy tetrowe. W co w takim razie naprawdę dobrze jest się wyposażyć? Głównie w wózek oraz fotelik samochodowy.
Read More..
Niezależnie od pory roku oraz czasu – czy jest okres zabawy, czy go nie ma, dobrze jest mieć w zanadrzu jakieś atrakcyjne, okazyjne przebranie. Właściwie jest zdecydować się na przebranie, które będzie pasowało do stylu naszego dziecka, a jednocześnie wyróżni je na tle pozostałych przyjaciół. Ciekawe koncepcje na stroje karnawałowe dla dziewczynek są w sieci, na tematycznych stronach sieciowych.
Read More..

Trudny wybór studiów

Wybranie dobrej uczelni w Polsce nie bywa sprawą banalną. Konkurencja między uczelniami czy doceniane nazwiska wśród nauczycieli składają się na obraz edukacyjnego gąszczu, z jakiego niezwykle trudno znaleźć wyjście. W dużej ilości szkół zajmujących się edukacją studentów łatwo popaść w dezorientacje, a co za tym idzie dokonać złego wyboru.
Read More..
Współcześnie planszówki to bez wątpienia przyjemność uniwersalna. Idealnie nadają się na sporo okazji – jako ciekawa zabawa w gronie przyjaciół, jako znakomity podarunek na Dzień Dziecka, przetrwanie długich jesiennych wieczorów oraz dobra alternatywa dla gier PC.
Read More..