egzaminy

Kursy, które przygotowują do sprawdzianów w liceach i gimnazach

Obecny system edukacji znacznie różni się od tego, który obowiązywał przykładowo jeszcze pół wieku temu. Zmieniły go różnorodne reformy i nowe prawa. Jedną z bardziej charakterystycznych zmian było między innymi wprowadzenie szkół gimnazjalnych, co było związane ze skróceniem czasu uczęszczania do szkoły podstawowej do sześciu lat. Natomiast w liceach ogólnokształcących skrócono czas nauki z czterech lat do trzech. Zmianie uległy też sposoby przeprowadzania niektórych testów, utworzono również kilka nowych.

Półrocze roku edukacyjnego, innymi słowy najwyższy czas by zacząć się szykować do matury.

grafen
Autor: Tony Cairns
Niestety spoglądając na statystyki, zdawalność testu dojrzałości z roku na rok prezentuje się coraz marniej. Uczniowie nie szczególnie zdają sobie sprawę z tegoż, że od tego być może pobocznego egzaminu w znacznej mierze zależy ich przyszłość.

Całe szczęście na rynku funkcjonuje mnóstwo firm jak i ludzi prywatnych świadczących pomoc spóźnionym maturzystom.