korepetycje

Współczesna matura w porównaniu do starego egzaminu

egzamin z angielskiego
Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy matura wygląda zgoła inaczej niż jeszcze jakiś czas temu. Uległ zmianie zakres wiadomości, jakie do tego testu trzeba umieć, jak również system nauczania do matury. Bierze się to między innymi z reformy edukacji, która wprowadziła gimnazja, a do tego skróciła czas nauki w liceum o rok.

Półrocze roku edukacyjnego, innymi słowy najwyższy czas by zacząć się szykować do matury.

grafen
Autor: Tony Cairns
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety spoglądając na statystyki, zdawalność testu dojrzałości z roku na rok prezentuje się coraz marniej. Uczniowie nie szczególnie zdają sobie sprawę z tegoż, że od tego być może pobocznego egzaminu w znacznej mierze zależy ich przyszłość.


Całe szczęście na rynku funkcjonuje mnóstwo firm jak i ludzi prywatnych świadczących pomoc spóźnionym maturzystom.

Egzamin dojrzałości? Spokojnie, od czego są kursy maturalne?

szkoła średnia
Autor: Lydia
Źródło: http://www.flickr.com
Edukacja to podstawowy czynnik wpływający na życiowy sukces. Lecz aby mieć możność absolutnego korzystania z niej, wymagana jest przepustka na studia wyższe – matura.

Języki obce liczą się dzisiaj najbardziej

nauczycielka angielskiego
Autor: Department of Foreign Affairs and Trade
Źródło: http://www.flickr.com
Niełatwo odnaleźć dzisiaj propozycje, z jakimi wychodzą do nas korepetytorzy w obszarze języków obcych. Wskazane jest jednak je szczegółowo przefiltrować i wypróbować na wiele sposobów, by wybrać doskonałego nauczyciela, który będzie potrafił wzbudzać oraz podtrzymywać odpowiedni poziom motywacji uczącego się. Jeśli chodzi o korepetycje angielski może zapewnić pełne zadowolenie z proponowanych możliwości. Angielski to język uniwersalny, jakie szczególnie poleca się znać.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer