uczniowie

Kursy, które przygotowują do sprawdzianów w liceach i gimnazach

Aktualny system szkolnictwa znacznie różni się od tego, jaki panował przykładowo jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Na jego zmianę wpłynęły różnorodne reformy i nowe prawa. Jedną z bardziej wyraźnych zmian było na przykład przywrócenie gimnazjów, co było związane ze skróceniem czasu nauki w szkole podstawowej do sześciu lat. Z kolei w liceach ogólnokształcących skrócono czas nauki o rok. Zmianie uległy też sposoby przeprowadzania niektórych testów, utworzono również pewną liczbę nowych.

Współczesna matura w porównaniu do starego egzaminu

egzamin z angielskiego
Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach matura wygląda o wiele inaczej niż jeszcze jakiś czas temu. Uległ zmianie zakres tematów, jakie do tego testu powinno się opanować, jak również system nauczania do matury. Bierze się to między innymi z reformy edukacji, która wprowadziła gimnazja, a przy tym skróciła czas nauki w liceum o rok.

Jakie propozycje znajdziemy w ofertach kursów, które redagują szkoły języków obcych

nauka
Autor: DoDEA
Źródło: http://www.flickr.com
Życie w obecnych czasach wymaga od nas mnóstwa kompetencji, a do długiego spisu trzeba byłoby dodać znajomość języków innych krajów, a zwłaszcza języka angielskiego. Nawet w zwyczajnym życiu możemy się spotkać z obco brzmiącymi i często niezrozumiałymi słowami bądź całymi sformułowaniami.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer