język obcy

Jakie propozycje znajdziemy w ofertach kursów, które redagują szkoły języków obcych

nauka
Autor: DoDEA
Źródło: http://www.flickr.com
Życie w obecnych czasach wymaga od nas wielu kompetencji, a do niekończącego się spisu trzeba byłoby dodać znajomość języków obcych, a zwłaszcza języka angielskiego. Nawet w zwyczajnym życiu możemy się spotkać z niepolskimi i nierzadko niezrozumiałymi słowami lub całymi wyrażeniami.

W jaki sposób efektywnie nauczyć się języka obcego

kursy języka hiszpańskiego we wrocławiu
Autor: znanenieznane.pl
Źródło: znanenieznane.pl
Większość z nas, wspominając studenckie lata, zgodzi się niechybnie ze stwierdzeniem, że język obcy był jedynym tematem, którego nie udało się opanować dwa dni przed sesją.

Z jakiej przyczyny warto ćwiczyć pracowników pod względem znajomości języków obcych

Słowniki języków obcych
Źródło: http://www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach szkolenia językowe dla firm cieszą się narastającą popularnością i dużo przedsiębiorców z zapałem planuje takie szkolenia dla swoich pracowników. Bez wątpienia każdy zgodzi się z tym, że w naszych czasach wyborna znajomość języka obcego ma naprawdę istotne znaczenie.

szkolenie włoskiego, trening włoskiego w Warszawie

Słowniki języków obcych
Źródło: http://www.sxc.hu
Znajomość języków obcych wpływa na podniesienie inteligencji. W obecnych czasach człowiek, który nie potrafi biegle posługiwać się choćby jednym językiem obcym jest po prostu ignorantem.

Języki obce? Powrót do dawnych czasów, czyli popularność języka rosyjskiego

konferencja z lektorem
Autor: US Embassy Madrid
Źródło: http://www.flickr.com
W okresie komunizmu nikt (poza nielicznymi wyjątkami) nie władał językiem angielskim. Zamiast tego wielka ilość ludzi posługiwała się językiem rosyjskim. Język ten był w każdym miejscu: w uczelniach wyższych, w szkole, nie było innej opcji, obowiązkiem było się go uczyć, ponieważ nasz „bratni” sąsiad spoglądał czujnie też na nasze kształcenie. Jednocześnie, nasza gospodarka była uzależniona od ZSRR, tak więc trochę nielogicznym byłoby się uczyć innych języków, no chyba, że dla własnych ambicji. Ten stan nagle zmienił się w latach dziewięćdziesiątych.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer