ludzie

NLP jako techniki pomagające w prowadzeniu rozmów z klientami.

Polska Akademia NLP
Źródło: polskaakademianlp.pl
NLP to techniki wspomagające w prowadzeniu dynamicznej komunikacji z nabywcami. Programowanie to zbudowano z myślą o samorozwoju, a samej idei przyświeca założenie, że każdy ma wszelkie rezerwy potrzebne do odniesienia sukcesu. Trzeba wyłącznie potrafić je znaleźć, by korzystać z własnego potencjału. W myśl technik NLP każdy człowiek posiada takie same możliwości, natomiast rozstrzygająca jest predyspozycja adaptowania postępowań i umiejętności od innych ludzi, zwłaszcza tych, którzy odnoszą powodzenie w swojej sferze. Praktyk NLP wie, że może osiągnąć albo te same, czy też analogiczne efekty, co inne osoby, na których się wzoruje.

Tenis sportem narodowym w Polsce?

Rakieta i piłeczka do squasha
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jakie sporty są ukochane przez Polaków? Na pewno futbol, wbrew temu, że nasi piłkarze kiepsko pokazali się podczas Euro 2012. Na drugim miejscu lokują się skoki narciarskie. To niszowa dziedzina, która została mocno rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego najlepszych turniejów były oglądane przez rzesze rodaków. To znana tendencja, że sukcesy w danej dyscyplinie przynoszą zainteresowanie nią dużej widowni. Analogicznie sprawa prezentuje się tenis.

Idziesz do księgarni? Zobacz co obecnie trzeba przeczytać

książki
Autor: winniepix
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo częściej można się zetknąć z określeniem, iż ludzie nie czytają, iż książki powoli przestają być interesujące oraz że za chwilę stanie się tak, iż już nikt nie będzie po nie wyciągał ręki. Jednak jeżeli spojrzymy na listę bestsellerów oraz zobaczymy jak wielu obywateli wykupiło konkretne książki, to będziemy wiedzieli, iż z tym czytaniem wcale nie jest aż tak niedobrze, jak to próbują nam powiedzieć niektórzy. Lecz co należy przeczytać, tak by nie stracić do tego ochoty i aby jakaś książka zawsze znajdowała się na wyciągnięcie naszej ręki?

Informatyka studia to właściwy wybór

Studenci
Autor: Universität Salzburg (PR)
Źródło: http://www.flickr.com
Informatyka studia raduje się sporym powodzeniem
Coraz częściej młodzi uczniowie wybierając kierunek studiów, sugerują się tym, co chcą wykonać w życiu zawodowym i czy dany kierunek będzie w stanie zapewnić im godne funkcjonowanie. Dlatego właśnie to informatyka studia nierzadko są wybierane, ponieważ oni wiedzą, że to właśnie tam mają szansę zdobyć wysoką wiedzę, która będzie odpowiednio rozbudowana.

Humanista vs. ścisłowiec

Nauka: humaniści vs. ścisłowcy
Autor: shho
Źródło: http://sxc.hu
Jeśli humanista powie, że „świat schodzi na psy”, to ścisłowiec zacznie wieszać na nim te psy, pokazując swoją przewagę w aktualnej realności. Słowa humanisty niewątpliwie są zbyt mocne, gdyż świat jest za bardzo złożony, ażeby mówić o nim w sposób czarno-biały, jednakowoż trzeba przyznać, że osoby o bardziej matematycznych czy fizycznych (ścisłe nauki) umiejętnościach mają trochę łatwiej. A co się dzieje w tym momencie z humanistami? Albo mają jakiś pomysł, albo przybici udają się do Urzędu Pracy.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer