ludzie

NLP jako techniki pomagające w prowadzeniu rozmów z klientami.

Polska Akademia NLP
Źródło: polskaakademianlp.pl
NLP to techniki dopomagające w prowadzeniu dynamicznej łączności z odbiorcami. Programowanie to skonstruowano z myślą o samorozwoju, a samej idei przyświeca założenie, że każdy ma całkowite rezerwy konieczne do odniesienia powodzenia. Trzeba jedynie potrafić je odkryć, aby korzystać z osobistego potencjału. W myśl technik NLP każdy człowiek ma takie same możliwości, zaś kluczowa jest predyspozycja adaptowania postępowań i umiejętności od innych ludzi, szczególnie tych, którzy odnoszą sukces w swojej dziedzinie. Pragmatyk NLP wie, że jest w stanie uzyskać albo te same, bądź podobne rezultaty, co inne osoby, na jakich się wzoruje.

Tenis sportem narodowym w Polsce?

Rakieta i piłeczka do squasha
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jakie sporty są najchętniej oglądane przez rodaków? Na pewno futbol, mimo faktu, że nasi zawodnicy słabo wypadli w trakcie Euro 2012. Na drugim miejscu lokują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych turniejów były oglądane przez rzesze rodaków. To powszechna tendencja, że zwycięstwa w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią dużej publiczności. Podobnie rzecz prezentuje się tenis.

Idziesz do księgarni? Zobacz co obecnie trzeba przeczytać

książki
Autor: winniepix
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo częściej można się zetknąć z określeniem, iż ludzie nie czytają, iż książki powoli przestają być interesujące oraz że za chwilę stanie się tak, iż już nikt nie będzie po nie wyciągał ręki. Jednak jeżeli spojrzymy na listę bestsellerów oraz zobaczymy jak wielu obywateli wykupiło konkretne książki, to będziemy wiedzieli, iż z tym czytaniem wcale nie jest aż tak niedobrze, jak to próbują nam powiedzieć niektórzy. Lecz co należy przeczytać, tak by nie stracić do tego ochoty i aby jakaś książka zawsze znajdowała się na wyciągnięcie naszej ręki?

Informatyka studia to właściwy wybór

Studenci
Autor: Universität Salzburg (PR)
Źródło: http://www.flickr.com
Informatyka studia okazują się być przeważnie brane
Znacznie częściej młodzi uczniowie wyszukując kierunek studiów, sugerują się tym, co chcą zrobić w życiu zawodowym i czy dany kierunek będzie w stanie zaoferować im odpowiednie funkcjonowanie. Dlatego właśnie to informatyka studia najczęściej okazują się być wybierane, bo oni wiedzą, że to właśnie tam mają okazję uzyskać wysoką wiedzę, która będzie dobrze rozbudowana.

Humanista vs. ścisłowiec

Nauka: humaniści vs. ścisłowcy
Autor: shho
Źródło: http://sxc.hu
Jeśli humanista powie, że „świat schodzi na psy”, to ścisłowiec zacznie wieszać na nim te psy, pokazując swoją przewagę w aktualnej realności. Słowa humanisty niewątpliwie są zbyt mocne, gdyż świat jest za bardzo złożony, ażeby mówić o nim w sposób czarno-biały, jednakowoż trzeba przyznać, że osoby o bardziej matematycznych czy fizycznych (ścisłe nauki) umiejętnościach mają trochę łatwiej. A co się dzieje w tym momencie z humanistami? Albo mają jakiś pomysł, albo przybici udają się do Urzędu Pracy.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer