ludzie

NLP jako techniki pomagające w prowadzeniu rozmów z klientami.

Polska Akademia NLP
Źródło: polskaakademianlp.pl
NLP to techniki dopomagające w prowadzeniu skutecznej komunikacji z nabywcami. Programowanie to zbudowano z myślą o samorozwoju, a samej koncepcji przyświeca teoria, że każdy ma całkowite rezerwy konieczne do odniesienia sukcesu. Należy jedynie potrafić je odkryć, by korzystać z osobistego potencjału. W myśl technik NLP każdy istota ludzka ma takie same możliwości, natomiast rozstrzygająca jest predyspozycja adaptowania zachowań i umiejętności od innych ludzi, zwłaszcza tych, którzy odnoszą powodzenie w swojej dziedzinie. Pragmatyk NLP wie, że jest w stanie uzyskać albo te same, czy też podobne efekty, co inne osoby, na których się wzoruje.

Tenis sportem narodowym w Polsce?

Rakieta i piłeczka do squasha
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jakie zawody sportowe są ukochane przez Polaków? Z pewnością futbol, mimo faktu, że nasi zawodnicy słabo wypadli w czasie Euro 2012. Na drugiej pozycji znajdują się skoki narciarskie. To niszowa dziedzina, która została mocno rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego kluczowych występów były oglądane przez rzesze rodaków. To znana sytuacja, że zwycięstwa w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią dużej publiczności. Analogicznie rzecz prezentuje się tenis.

Idziesz do księgarni? Zobacz co obecnie trzeba przeczytać

książki
Autor: winniepix
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz częściej możemy się spotkać ze zdaniem, iż ludzie nie czytają, iż książki stopniowo przestają być ciekawe oraz że za chwilę będzie tak, że już nikt nie będzie po nie sięgał. Jednak jeżeli spoglądamy na listę bestsellerów oraz zobaczymy jak wielu ludzi kupiło dane książki, to będziemy wiedzieli, iż z tym czytaniem wcale nie jest aż tak niedobrze, jak to chcą nam wykazać niektórzy. Ale co musimy przeczytać, tak aby nie stracić do tego ochoty oraz żeby jakaś książka zawsze znajdowała się na wyciągnięcie naszej ręki?

Informatyka studia to właściwy wybór

Studenci
Autor: Universität Salzburg (PR)
Źródło: http://www.flickr.com
Informatyka studia raduje się wielkim powodzeniem
Znacznie częściej młodzi uczniowie wyszukując kierunek studiów, kierują się tym, co chcą uzyskać w przyszłości i czy wybrany kierunek będzie w stanie zaoferować im odpowiednie funkcjonowanie. Przez to właśnie to informatyka studia najczęściej są rezerwowane, gdyż oni zaznaczą, że to właśnie tam mają szansę znaleźć wysoką wiedzę, która będzie szeroko rozbudowana.

Humanista vs. ścisłowiec

Nauka: humaniści vs. ścisłowcy
Autor: shho
Źródło: http://sxc.hu
Jeśli humanista powie, że „świat schodzi na psy”, to ścisłowiec zacznie wieszać na nim te psy, pokazując swoją przewagę w aktualnej realności. Słowa humanisty niewątpliwie są zbyt mocne, gdyż świat jest za bardzo złożony, ażeby mówić o nim w sposób czarno-biały, jednakowoż trzeba przyznać, że osoby o bardziej matematycznych czy fizycznych (ścisłe nauki) umiejętnościach mają trochę łatwiej. A co się dzieje w tym momencie z humanistami? Albo mają jakiś pomysł, albo przybici udają się do Urzędu Pracy.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer