ludzie

Idziesz do księgarni? Zobacz co obecnie trzeba przeczytać

książki
Autor: winniepix
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo częściej możemy się zetknąć z określeniem, iż ludzie nie czytają, iż książki powolutku przestają być interesujące oraz iż za chwilę stanie się tak, iż już nikt nie będzie po nie sięgał. Jednak jeśli spojrzymy na listę bestsellerów oraz zauważymy jak mnóstwo obywateli zakupiło dane książki, to będziemy wiedzieli, że z tym czytaniem w ogóle nie jest aż tak źle, jak to próbują nam wmówić niektórzy. Lecz co powinniśmy przeczytać, tak by nie utracić do tego zapału i aby jakaś książka ciągle znajdowała się na wyciągnięcie naszej ręki?

Informatyka studia to właściwy wybór

Studenci
Autor: Universität Salzburg (PR)
Źródło: http://www.flickr.com
Informatyka studia cieszy się ogromnym powodzeniem
Coraz częściej młodzi uczniowie wyszukując kierunek studiów, sugerują się tym, co pragną zrobić w przyszłości oraz czy konkretny kierunek będzie w stanie zapewnić im właściwe życie. Dlatego właśnie to informatyka studia zazwyczaj okazują się być brane, ponieważ oni powiedzą, że to właśnie tam mają szansę wyszukać wysoką wiedzę, która będzie dobrze rozbudowana.

Humanista vs. ścisłowiec

Nauka: humaniści vs. ścisłowcy
Autor: shho
Źródło: http://sxc.hu
Jeśli humanista powie, że „świat schodzi na psy”, to ścisłowiec zacznie wieszać na nim te psy, ukazując swoją przewagę w obecnej realności. Słowa humanisty niewątpliwie są zbyt mocne, bo świat jest za bardzo skomplikowany, żeby mówić o nim w sposób czarno-biały, jednakże powinniśmy potwierdzić, iż ludzie o bardziej matematycznych czy fizycznych (ścisłe nauki) zdolnościach mają trochę łatwiej. A co się dzieje w tym momencie z humanistami? Albo wpadają na jakiś pomysł, albo przybici udają się do Urzędu Pracy.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer