lekcje

Znajomość języków obcych wydaje się być niebywale ważna - w szczególności angielskiego oraz niemieckiego

dokument
Autor: Memorial Student Center Texas A&M University
Zdając sobie sprawę z tego, jak wygląda dziś życie, musimy zachęcać swe szkraby od przedszkola do uczenia się języków obcych.

W dzisiejszych czasach niełatwo jest otrzymać fajną posadę bez znajomości języków obcych.

Kursy, które przygotowują do sprawdzianów w liceach i gimnazach

Dzisiejszy system szkolnictwa w znaczny sposób różni się od tego, jaki był wprowadzony przykładowo jeszcze pół wieku temu. Na jego zmianę wpłynęły różnego rodzaju reformy i nowe prawa. Jedną z bardziej charakterystycznych zmian było przykładowo przywrócenie szkół gimnazjalnych, co wiązało się ze skróceniem czasu nauki w szkole podstawowej o dwa lata. Natomiast w liceach ogólnokształcących skrócono okres nauki o rok. Zmieniły się także sposoby odbywania się części testów, zarządzono także pewną liczbę nowych.

W jaki sposób efektywnie nauczyć się języka obcego

kursy języka hiszpańskiego we wrocławiu
Autor: znanenieznane.pl
Źródło: znanenieznane.pl
Większość z nas, wspominając studenckie lata, zgodzi się zapewne z twierdzeniem, iż język obcy był jedynym tematem, którego nie dało się opanować 2 dni przed sesją.