lalki

Home / lalki
Niby może się wydawać, że zakup lalki dla własnej córki to i tak nie jest przesadnie ciekawy temat. Jednak trudno nie zauważyć, iż na każdy temat trzeba pisać, dywagować. Bądź co bądź typowi rodzice nie wiedzą najzupełniej, które lalki z bajek są obecnie cool.
Read More..

Duże klocki do zabawy

Wiele osób, gdy słyszy słowo Barbie wyobraża sobie lalki, ale dziś Barbie to nie jedynie słodkie lalki, to dużo więcej. Rynek poszedł o kilka kroków dalej i można kupować przeróżne gadżety, które są opisane nazwą Barbie, mamy między innymi klocki, które da się ciekawie ułożyć.
Read More..
Termin Gender, który po prostu znaczy płeć społeczną, jest przez niektóre środowiska w Polsce mocno demonizowany. Rozmowy na ten temat wywołują nadal dużo emocji. Moim zdaniem (i zdaniem wielu psychologów) robi się problem tam gdzie go nie ma.
Odkąd sięgam pamięcią dziewczynki nie tylko misie czy lalki przebierały w ubranka dla lalek, karmiły czy wkładały im do buzi smoczki. Także szły w ruch samoloty, rakiety czy samochody zabawki.
Read More..

Zakup lalki może być trudny

Jaką lalkę kupić swojej córce, chrześnicy, wnuczce? Trudno to jakby nie patrzeć zapytanie, ale można powiedzieć, że naprawdę nie trzeba być mega specjalistą od lalek, aby mieć okazję wybrać taką lalkę, która pod autentycznie każdym względem może się bardzo podobać.
Read More..

Wszystko o czym marzy Twoje dziecko

Rok pełny jest najróżniejszych okazji do sprawiania wspaniałych prezentów dla naszych ukochanych maluchów. Wyszukując najlepsze produkty dla dzieci musimy mieć na względzie wiele aspektów. Z pewnością na pierwszym miejscu zazwyczaj stoją trzy cechy: wytrzymałość, bezpieczeństwo i cena. Dlaczego jest to tak ważne dla rodziców?
Read More..

Urocze laleczki ciągle są bardzo modne

Chociaż aktualne realia są mocno inne, niż takie sprzed powiedzmy 40 lat, to jednakowoż trudno nie dostrzec, że w przypadku lalek niektóre rzeczy są bądź co bądź stałe, nigdy nie ulegają zmianom. Zatem – lalki są nadal mega popularne, większość małych dziewczynek bardzo lubi bawić się lalkami.
Read More..
Córa chce, aby rodzice wreszcie kupili jej lalkę? Cóż, na pewno lalki są nieustannie niesamowicie powszechne wśród dzieciątek. I fantastycznie, bo jakby nie patrzeć rzeczywistość jest taka, że lalki mogą zagwarantować niezwykłą zabawę.
Read More..

Co kupić dziecku na prezent?

Małe dzieci są wybredne – nawet jeżeli są umiejętnie chowane potrzebują ciągle przednich zabawek. Naturalnie nawet bardzo rozwydrzone dziecko orientuje się, że każdego dnia i tak nie będzie dostawać upominków, lecz mimo wszystko odgrywają one niesamowicie istotną rolę w jej niedługim życiu.
Read More..

Kup mi mamo fajne klocki

Klocki lego to nie tylko tworzenie, czego się chce, co tylko wyobraźnia nam podsunie, klocki lego to też pudełka z przygotowanym scenariuszem, pokazują, co trzeba złożyć i o co chodzi w tej serii klocków, do takich serii należą między innymi klocki lego castle. Zamki, które muszą zostać ocalone przez smokami i jeszcze trzeba ratować księżniczkę, to istne szaleństwo które daje się wydobyć z lego castle. Niektórym ludziom wydaje się, że z klocków lego można wyrosnąć i trzeba im głośno powiedzieć, że są w błędzie. Każdy bez względu na wiek, jeżeli skończył sześć lat – dolna granica jest określona ze względu na bezpieczeństwo najmłodszych, na pewno będzie się doskonale bawił układając klocki lego.
Read More..