gry

Home / gry

Pomysły na gniazdko dziecka

Dzieci mają mnóstwo do zrobienia. Rozwijanie się, poznawanie świata… A czy istnieje wspanialszy plac zabaw od dziecięcego pokoju?
Read More..
Zajęci codziennymi obowiązkami zapominamy o tym, że jest jeszcze coś odmiennego, coś co możemy określić mianem świata rzeczywistego, choć na odmiennym poziomie. Mowa tutaj o grach komputerowych, które w codziennej gonitwie, gdzie stres i niepokój odgrywają coraz większą rolę, są w stanie trochę rozluźnić, przenieść nas do innego wymiaru, choć na chwilę. To niezwykle dobra metoda na spuszczenie z tonu, „wkręcenie” się w inny świat, być może dzięki temu spojrzymy trochę inaczej na nasze problemy życiowe. Gdy ciągle się zamartwiamy zapominając chyba po co właściwie jesteśmy an tym świecie. A żyjemy przecież też dla samego życia, samo życie, to także czas wolny, jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć na jakieś ciekawe gry.
Read More..
Dzisiaj ludzie szukają coraz to ciekawszych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Wieczory z przyjaciółmi są najistotniejszym czasem, jaki warto odpowiednio zaplanować i pozytywnie spędzić, by później mieć co wspominać. Jednym z lepszych pomysłów na udany wieczór jest wspólne granie w planszówki, które przechodzą obecnie swoje drugie życie.
Read More..

Oryginalne upominki komunijne

W minionym dziesięcioleciu średni koszt prezentu na komunię wzrósł nawet kilkakrotnie. W latach 90 do nagminnie dawanych prezentów zaliczały się: rowery, zegarki, klocki i inne zabawki. Na dzień dzisiejszy zwykle preferowane są elektroniczne gadżety: konsole do gier, tablety, telefony komórkowe, komputery i tak dalej. Budżety części przyjęć z okazji pierwszej komunii potrafią dorównać na chwilę obecną budżetom wystawnych przyjęć ślubnych.
Read More..
Rodzicom bezsprzecznie zależy na tym ażeby ich dzieciątko było zdrowe, oraz normalnie się rozwijało dlatego od wczesnych lat doglądają małego człowieka. We wczesnych latach życia jest to z reguły raczej łatwe; wystarczy bowiem zadbać o czystość bobasa tudzież jego wigor.
Read More..
Wielu z nas pamięta okres, kiedy w sklepach nie można było kupić zabawek. Czasem zdarzały się drewniane pajacyki, czasem jakaś lalka, ale widok regałów pełnych pięknych zabawek był jedynie marzeniem. Do zabaw dzieci często wykorzystywały przedmioty na co dzień obecne w domu. Jakże wielką radość dawało zmontowanie zestawu perkusyjnego z garnków i zagranie fantastycznego koncertu.
Read More..
Nintendo to kapitalna konsola do grania. W Polsce chociażby nintendo wii u raczej nie jest za bardzo popularnym sprzętem, lecz zwłaszcza daleka Azja to miejsce, gdzie trafienie na miłośnika Nintendo jest piekielnie łatwe. W sumie i wśród Polaków Nintendo nie jest bardzo niszowe, na szczęście sprzedaż Nintendo w kraju nad Wisłą nieustannie wzrasta, w szybkim tempie.
Read More..
Przedszkole to dla każdego dziecka okres beztroskiego bawienia się z rówieśnikami. Co prawda już paroletnie dzieci mnóstwa rzeczy będą się już uczyć, lecz nie jest to jeszcze systematyczne przesiadywanie w klasach, jak ma to miejsce w szkołach. Nauka odbywa się poprzez różne gry i zabawy, które wypełniają spory fragment dnia. W czasie zajęć przedszkolnych organizowane są także różnego rodzaju dziecięce imprezy, które sprawiają im mnóstwo radości i przyjemności.
Read More..
Świat obecnie naznaczony jest obecnością internetu i każdej rzeczy, co się z tym wiąże. Coraz to nagminniej spotykamy się z nowymi propozycjami aplikacji, portali społecznościowych czy też portali przeznaczonych konkretnym wspólnotom publicznym.
Read More..
W ostatnich dziesięcioleciach rynek zabawek, jak również same zabawki bardzo się zmieniły. Przede wszystkim jest ich dużo więcej i oprócz tradycyjnych lalek, plastikowych klocków lub samochodzików kupimy ogrom różnorodnych zabawek z wielu kategorii i każdego rodzaju. Bez trudu więc wybierzemy świetną zabawkę na przykład na prezent na urodziny dla własnego malucha.
Read More..
Niełatwo jest współcześnie oderwać dzieci od komputera. Oprócz tego – sami dorośli lubią spędzać czas przy elektronicznych rozrywkach, pozwalając na to także swoim pociechom. Nie tak dawno najistotniejsze było jak najszybsze pójście na dwór, zabawy na drabinkach, podchody czy zwykła huśtawka.
Read More..
Można podać multum fajnych rozrywek, kapitalnych sposobów na spędzenie wolnych chwil. Jednak tak czy siak bardzo często bardzo narzekamy na wszechobecną nudę, brak fajnych pomysłów na spędzenie popołudnia. W owym artykule przede wszystkim o tym, aby potrafić sensownie zarządzać czasem bez wychodzenia z własnego domostwa.
Read More..
Gry planszowe, od zawsze obecne w Europie, od setek lat pomagają rozwijać w dzieciach maluchach pasję i ciekawość światem, w którym żyją. Gry planszowe to wymarzone urozmaicenie zwyczajnych zabaw. To właśnie od gier i zabawy zaczyna się przygoda z nauką setek maluchów. Z okazji dnia dziecka dobrze jest przyjrzeć się grom planszowym bliżej, ponieważ są one rewelacyjnym prezentem na każdą okazję – wiele przyjemności mogą dostarczyć obecnie rozwijające gry planszowe.
Read More..
Rzecz, którą pamiętam z najmłodszych lat, która zdołała przykuć moją uwagę na dłużej, to gry planszowe. Nie było może jakiegoś szczególnie dużego wachlarza wyboru, takiego, jaki jest dzisiaj, ale gry planszowe to był zawsze przyjemnie spędzony czas z przyjaciółmi czy bliskimi.
Read More..