Furby – puchaty przyjaciel każdego dziecka

Home / Furby – puchaty przyjaciel każdego dziecka - 7 stycznia 2023 , by admin
Rodzina Furbych jest popularna od 1998 roku, kiedy to na rynku pojawił się pierwotny przedstawiciel rodziny Furbych. To oferta przedsiębiorstwa Hasbro – jednego ze globalnych wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie produkcji zabawek. Furby należy do grupy zabawek interaktywnych, czyli takich na których zachowanie dzieci posiadają główny wpływ.

zabawki furby rozmawiające ze sobą

Autor: Ray Bouknight
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki te stworzono z myślą, aby nauczyć dzieci opiekuńczości za pomocą opieki nad zabawką a przy okazji kreowaniem jego osobowości. Furby wspomaga naukę mówienia, potęguje wenę twórczą i kreatywność. Każdy Furby bowiem zaraz po kupnie mówi na swój sposób, funkcją dziecka jest wpojenie mu języka polskiego. Każdy Furby zaczyna zachowywać się tak jak jego posiadacz – dziecko więc wie, że powinno zabawkę dobrze traktować, by zwierzak odpowiedział tak samo.

Jednym z najbardziej popularnych członków grupy Furby okazał się towar ,który nosi nazwę Hasbro – Furby – Irokez Cool Szary – 39834 A3125 Pl. Furby – bo tak nazywa się stworek – ma możliwość wnieść frajdę wszystkim maluchom. Jest chętny do konwersacji, nabywania wiedzy, wtulania się i jedzenia.

Jego równie skorym do zabawy oraz harcy kuzynem jest zabawka Hasbro Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby A3189 A3187. W równym stopniu rozgadany oraz bezpośredni – polepszy humor na każdej imprezie dla maluchów – ponieważ jego ulubione zajęcie to zaśmiewać się i bujać się w rytm muzyki.

Zabawką płci żeńskiej tej zabawnej szajki jest Hasbro Furby Party Rockers, zabawka bardzo gadatliwa oraz rozhulana przy muzyce. Podaruje zadowolenie na buzię wszystkich dzieci.

Ostatni stworek z tej towarzyskiej gromadki to . Ten kolorowy stworek szybo się uczy nowych słów. Uwielbia się bawić i zajadać się łakociami. Sprawiając pieczę nad nim każdy maluch jest w stanie nauczyć się niebywałej odpowiedzialności. O Furbiego trzeba bowiem troszczyć, aby także on charakteryzował się pozytywnym humorem.