Zabawki na topie

Home / Zabawki na topie - 6 września 2021 , by admin
Marzysz o psie, jednak mama z tatą są pełni obaw czy się zgodzić? Wizja sprzątania kociej kuwety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu pragniesz zrobić prezent osobie, którą lubisz? W tej sytuacji świetnie sprawdzi się Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, ale wielka Osobowość.

furby

Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Po raz pierwszy zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i nieomal w tej samej chwili zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Ale nie upłynęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że niewielkich rozmiarów stworki wyglądem podobne do chomika giganta, spokrewnionego z sową, fascynują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach reagujących na dotyk i głos mówiono przede wszystkim w kontekście przyszłości, jednak okazało, że owa przyszłość przyszła do nas szybciej niż się spodziewaliśmy. Niestety, mimo iż furby zabawki potrafił porozumiewać się w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie mówił ani słowa w języku polskim. Ale wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie nowym, zniewalającym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i tym sposobem skradła nasze serca. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i temperament, uczymy mowy, opiekujemy się nim, dokarmiamy i razem śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby ma wmontowane czujniki na plecach, brzuchu i dzióbku, jest więc łasy na pieszczotliwy dotyk, łaskotki a także karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, ponieważ umie dziękować i pozdrowić nas na dobranoc. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób które są wrażliwe na sierść czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały kolega nie nie pozbywa się swego barwnego, ślicznego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Wystarczy zgrać banalnie prostą i nieodpłatną aplikację oraz zacząć dobrze się bawić. Za jej pomocą możemy pluszowe zwierzątko uczyć języka polskiego lub karmić jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka dostępna jest w tak wielu imponujących barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością zdecyduje się na odpowiedni dla siebie model.

Jeżeli masz ochotę poznać więcej informacji na ten temat – odsyłam do serwisu (https://impuls.waw.pl/), ponieważ tam są cenne fakty opisujące przedstawiany wątek.