Pieluchy wielorazowe jako asortyment dla potomka coraz popularniejszy w Polsce jak i na świecie

Home / Pieluchy wielorazowe jako asortyment dla potomka coraz popularniejszy w Polsce jak i na świecie - 6 maja 2022 , by admin
Pieluchy wielokrotnego użytku są coraz bardziej popularne zarówno w kraju jak i na świecie. Głównie temu, że są zdrowe dla maleństwa oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielokrotne są coraz bardziej znane również w kraju jak i na świecie. Przeważnie temu, że są zdrowe dla maleństwa oraz ekologiczne. Są uszyte z tkanin oddychających, czyli nie przegrzewają pupy malucha.

otulacz

Autor: CatEyedKP
Źródło: http://www.flickr.com
A co ważne, są naprawdę proste w stosowaniu. Nie ma konieczności ich ani gotować, ani prasować! Dla noworodka dobrze sprawdzają się otulacze szyte z wodoodpornego surowca PUL oraz tetra. Owo maleństwo i tak często się przebiera, dlatego to najpraktyczniejszy i zarazem tani zestaw. Otulacze należy wymieniać co 5 przewinięcie. Dobrze mieć też do niego z 2-3 pieluchy formowane, które użyjemy w czasie spaceru czy w czasie drzemki.

pieluszki z kieszonką

Źródło: http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Pieluchy wielorazowe również na naszym rynku bywają coraz więcej znane i akceptowane. Na szczęście, pieluszka z tkaniny XXI wieku to jest nie tylko tetra, ale wyrób wszechstronny, wygodny i przychylny również dla dziecka, jak i dla rodzica.

Na dodatek dochodzą jeszcze pieluszki z kieszonką. Składają się one z dwóch powłok.

Zaciekawił Cię ten wpis? Zatem spodobają Ci się ekstra źródła, które dadzą Ci sporo detali na ten temat. Zapraszamy więc do kliknięcia w podany link.

Ta od strony pupci dziecka uszyta jest z mikropolaru, który oddaje wilgoć do wnętrza pieluszki a skóra potomka jest sucha. Powłoka zewnętrzna uszyta jest z PUL czyli oddychającego poliester, który zabezpiecza ubranie przed zmoczeniem. Obie powłoki stanowią kieszonkę, w której dajemy wkładkę chłonącą: z mikrowłókna, bawełny, z bambusa, konopi lub zwykłą pieluszkę tetrową. Głównie pieluszka nabywana jest w zestawie z wkładką.

Najbardziej znane są pieluszki w praktycznej odmianie one size, czyli od urodzenia dziecka do końca okresu pieluszkowania.

Czy ta publikacja była według Ciebie absorbująca? Jeżeli tak, to nawiasem mówiąc więcej zobaczysz tutaj (scootive.pl/hulajnoga-czesci/140-kierownice), który również analizuje taką kwestię.

Zaletą pieluszki z kieszonką jest bardzo szybki czas suszenia – oddzielnie suszymy pieluszkę i wkładkę, możność stosowania różnych wkładek i regulacji chłonności i prostotę stosowania. Do niedawna ogromnym ograniczeniem dla wielu opiekunów była cena. Wbrew że w rozrachunku ostatecznym na wielorazówki wydajemy zaledwie połowę kwoty w porównaniu do jednorazówek, to pieniądze należy wydać w poczatkowych dniach życia potomka.