Hot Wheels… I pędzisz jak burza!

Home / Hot Wheels… I pędzisz jak burza! - 14 lutego 2023 , by admin
Czy jest na ziemi młody człowiek, który w swych zbiorach zabawek nigdy nie posiadał choćby jednego samochodu marki Hot Wheels? Z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że trudno będzie o takiego delikwenta. Te niepokaźnych gabarytów ”cztery kółka”, już od dawna ogarnęły dziecięcy świat.

resorak Hot Wheels

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Niesamowicie kolorowe, zachęcają do kupna małych rajdowców. Dzieciaki lubią między sobą konkurować, toteż z przyjemnością fundują sobie niewielką porcję adrenaliny czego wynikiem są wyścigi samochodowe. Aby napięcie było bardziej emocjonujące, firma produkująca zabawki Janod proponuje swym małym klientom wyjątkowe tory, dzięki którym autka pędzą zjawiskowo szybko – zabawki janod w sklepie. Furrorę robią bardzo oryginalne modele z dinozaurem, wężem albo ośmiornicą.

Nowością jednak, są tory które można zamontować do ściany, przy czym istnieje możliwość demontażu bez naruszenia jej. Są kompatybilne toteż z powodzeniem można połączyć je z innymi torami Hot Wheels, a tym samym budować jeszcze bardziej okazałe i ciekawsze konstrukcje.

Doprawdy przypadł Ci do gustu nasz post? Niezmiernie nas to raduje. W takim razie zachęcamy do następnych tekstów – po prostu kliknij w link do witryny (http://www.autopart.pl/oferta/akumulatory-ciezarowe-i-autobusy/galaxy-evr).

Dzisiaj, każdy młody miłośnik rajdów może mieć swój własny tor wyścigowy i przezwyciężać prawa grawitacji. Dzięki swym małym wymiarom, autka towarzyszą dzieciom na każdym kroku i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, w czasie spaceru, w murach szkoły i w… wodzie. Albowiem dzięki ciepłej i zimnej wodzie samochody ulegają transformacji i dokonują zmiany koloru. Kolory zmieniają się od odcieni ciepłych po zimne. Oczywiście każdy model pasuje do torów. Najlepszym dla nas wyborem będzie połączenie obu tych funkcji i nabycie toru myjni, gdzie bąbelki umyją i przemalują autko na jeden z sugerowanych, ekstrawaganckich kolorów.

Jednak Hot Wheels to nie tylko zabawki dla dzieci. To także wielka gratka dla ich minimalnie starszych kolekcjonerów, przy tym osób z zasobniejszym portfelem, gdyż istnieje model stworzony przez pewnego jubilera wart 140.000 dolarów! Każdego roku najznamienitsi projektanci projektują coraz to nowsze kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest ogromy więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały odnajdzie adekwatny do swoich potrzeb i oczekiwań – oferta przewijaków dla dzieci.