Wanienka przeznaczona dla dziecka – czyli, kąpanie malutkiego dziecka nie musi być straszne!

Home / Wanienka przeznaczona dla dziecka – czyli, kąpanie malutkiego dziecka nie musi być straszne! - 12 lutego 2023 , by admin
Każda mama ma pojęcie, jak istotna bywa odpowiednia higiena malutkiego dziecka, które to jeszcze nie potrafi umyć się samiutkie. Do jeszcze niedawnego okresu kąpanie malutkiego dzidziusia miała jedynie jedno uproszczenie – wanienkę, która to można było postawić wewnątrz jakimś wyższym lokalizacji, dla przykładu na stole, by było prościej utrzymać wewnątrz niej dziecko.

wanienka dla dziecka

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Furby
Jakie jednakże unowocześnienia czekają na nadchodzące albo obecne mamusie w XXI wieku? Odczytaj nasz felieton, a z pewnością się tego dowiesz!
W obecnych latach wanienka dla dziecka, to już nie wyłącznie kawałek plastiku, w którym i tak jesteś zmuszona się pochylać by trzymać dzieciątko tak, by się nie daj Boże podtopiło.

Czy pragniesz może dostać link do źródła (https://jadenapodlasie.pl/oferty/kuchnia/zajazdy-i-karczmy), gdzie czekają na Ciebie kolejne posty? Myślimy, że spodoba Ci się ten portal.

W tej chwili wanienki dla dzieci są tak unowocześnione, że nie jeden pełnoletni z pewnością pragnąłby posiadać taką dla siebie. Wanienki na regulowanych nóżkach dających możliwość po dobierać wysokość, dodatkowe miejsce na przewijanie malucha po kąpieli, mająca w posiadaniu specjalne wkładki, na których istnieje możliwość usadowić wyżej dziecko, bez lęku o jego zdrowie, czy nawet i taka posiadająca mini wersje salonu SPA wraz z prysznicem oraz mięciutką podpórką, którą można jednak nie trzeba wkładać do wnętrza wanienki (ta alternatywa jest głównie w opcjach dla dziewczynek) – to wszystko znajdziemy w „repertuarze” wanien przeznaczonych dla dzieci, od noworodków aż po dzieci nawet i czteroletnie.

Co do kwot na owe luksusy, to bywają one bardzo rozbieżne – w zależności od tego, jak dużo posiadamy pieniędzy możemy zakupić zwykłą plastikowa wanienkę za paręnaście złotych, albo zaopatrzyć się w cały zestaw, który to pomoże nam we wszystkim – tu jednakże cena wynosić może nawet i około pięciuset złotych!