Wyprawka noworodka, inaczej przedmioty o jakich nie możemy zapomnieć spodziewając się dziecka

Home / Wyprawka noworodka, inaczej przedmioty o jakich nie możemy zapomnieć spodziewając się dziecka - 5 lipca 2022 , by admin
Firma Phillips Avent to dobrej jakości artykuły dla niemowląt tudzież matek karmiących. Robione w Wielkiej Brytanii od 1984 przez koncern Philips Group. Doceniane przez matki na całym świecie laktatory Avent, podgrzewacze do butelek, butelki, smoczki, sterylizatory, zestawy startowe oraz kubki. Phillips Avent upraszcza karmienie oferując przydatne osłonki na piersi, muszle laktacyjne, naczynia Avent do przechowywania pokarmu jak również wkładki laktacyjne.

niemowlak ze smoczkiem

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Skupiając się na smoczkach, przybliżymy po krotce smoczki Avent (do kupienia tutaj). Ortodontyczne, miękkie i symetryczne smoczki opracowano z dbałością o prosty rozwój podniebienia, zębów oraz dziąseł potomka, nawet jeżeli smoczek obróci się w buzi. Sześć dziurek w tarczy zapobiega gromadzeniu się śliny i zmniejszają ryzyko podrażnienia cery, co powiększa komfort dziecka . Smoczek mieści w sobie osłonkę ochronną na zatrzask, przez co utrzymany jest w czystości i nie żąda dodatkowego opakowania. Wszystkie smoczki Philips AVENT (nodik.pl/avent-philips-m-6.html) są zrobione z bezwonnego silikonu, nie mają posmaku ani zapachu, za pomocą czego dziecko chętniej je przyjmie.

Firma Avent to także dodatki dla dzieci. Jednym z nich jest kubek niekapek. Bardzo dobry dla rosnących maluchów. Umożliwia dziecku naukę samodzielnego spożycia bez bałaganu. W wyniku kontaktu z ustami uaktywniany jest specjalny zawór zapobiegający rozlewaniu. Pozwala on picie z dowolnego punktu wokół krawędzi kubka – podobnie jak kubki dla dorosłych. Łatwa nauka samodzielnego picia: bez ustnika jak również słomki, szczególny zawór zapobiegawczy rozlewaniu uaktywniany ustami zawór inspiruje do samodzielnego picia.

Zawór o szybkim wypływie zapewnia wygodne picie, doskonały dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Czy zaintrygował Cię ten tekst? Jeśli odpowiesz twierdząco, to idź dalej lampy na łuszczycę i przejrzyj tam kolejne fascynujące wpisy. Nie czekaj!

Ochronna higieniczna nakrywka sprawia, że kubek jest stale czysty, a zaczepy do nauki picia ułatwiają dziecku uchwyt kubka. Chcąc zapewnić maluchowi wszystko co najodpowiedniejsze i na najwyższym poziomie polecamy zainteresować się ofertą przedstawioną przez firmę Phillips Avent. Stan materiałów i dodatkowo długi okres użytkowania tych rzeczy, powoduje to, że należałoby w nie zainwestować.