Jak dobrać idealny upominek na pierwsze urodzinki?

Home / Jak dobrać idealny upominek na pierwsze urodzinki? - 7 lipca 2022 , by admin
Bardzo wielu rodziców, także chrzestnych, nie za każdym razem do końca wie, które podarki na roczek są dla malutkiego dziecka najbardziej odpowiednie. Jak się okazuje, całkiem inny powinien być podarunek na roczek dla dziewczynki, zaś inny podarunek na roczek dla chłopca.

spacerówki

Autor: Skagerak Denmark
Źródło: www.SmakProstoty.pl
Pierwsza rocznica urodzin to na ogół ważna okazja, jaka wymaga wyboru jedynego w swoim rodzaju upominku. Choć brzdące w większości wypadków nie pamiętają tego dnia, to dobrze jest im ofiarować drobiazg, który będzie miłym wspomnieniem przez kolejne lata życia. temat podarku dla dziecka na roczek na pewno spędza sen z oczu dziadziusiów, bliski a także dalszych znajomych a nawet rodzicieli. Ważne żeby to było coś z czego maluch się uraduje, co nie będzie leżeć i czekać na własny czas, jako że roczniak naprawdę już cieszy się z rozmaitych rzeczy, jednak nadal na wiele jest jeszcze zbyt wcześnie.
sklep

Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
klocki Wader – to mym sądem jeden z lepszych podarunków na roczek dla malucha. Początkowo malec będzie rozwalać (z radością) wszelkie zbudowane przez was wieże.

Czy ta tematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę co warto zobaczyć w gdańsku, która odnosi się do omawianej kwestii, zatem na pewno też Cię zainteresuje!

Jednakże z czasem podpatrzy, jak stawiać jeden klocek na drugim po czym sam zacznie konstruować, a jest to nadzwyczaj wciągające. Klocki Wader z pewnością kształtują wyobraźnię a wspólne konstruowanie wieży czy innych budowli to świetny pomysł na familijną zabawę. Ja rekomenduję klocki w torbie na zamek błyskawiczny a nie w pudełku – łatwiej je schować, przenosić i utrzymać porządek a i jednocześnie dziecko także samo chętnie wkłada i wyjmuje klocki z torby.

temat

Autor: Gidge Uriza
Źródło: http://www.flickr.com
Samochód pchacz. Samochód (ale również bywają samoloty, auta dla dziewczynek a także chłopców, parowozy, pszczoły na kółkach itd.) to następny super podarunek. Ma przyciski, przeto maluch chętnie się tym bawi. Poza tym ma stabilne koła a dziecko może usiąść i odpychać się nóżkami czy stanąć za autem i je pchać. Z całą pewnością też po kilku miesiącach będzie próbować się odpychać na siedząco i będzie sporo radości z jazdy.

Właśnie z tej przyczyny sądzę, iż zbyt wcześnie na kupowanie rowerka na roczek, gdyż w większości wypadków (poza wyjątkami) maluch samodzielnie pocznie się odpychać po upływie 1,5 lat, a wcześniej to rodziciel musi pchać.
Warto obejrzeć też spacerówki, albowiem roczek to właściwy czas na taki wózek.