Konieczne gadżety każdej brzemiennej kobiety

Home / Konieczne gadżety każdej brzemiennej kobiety - 10 listopada 2022 , by admin
Tak naprawdę ciążę możemy przebyć bez nadto wielu ponadprogramowych kosztów. Kiedy jednakże możemy pozwolić sobie na udogodnienie sobie życia, to czemu nie.

A więc, w jakie akcesoria ciążowe warto się wyekwipować? Ciążowa poduszka w kształcie rogala – bezkonkurencyjna, kiedy ciężko znaleźć ci komfortową pozycję do SPAnia czy też najzwyczajniej potrzebujesz się odprężyć. Poducha znakomicie dopasowuje się do sylwetki, gwarantuje wsparcie dla brzucha oraz głowy. Co istotne, przyda się również po porodzie, jako że można się na niej ułożyć razem z oseskiem czy wykorzystać w trakcie karmienia . Kiedy pasy bezpieczeństwa w pojeździe przeszkadzają ci i z tej przyczyny odmawiasz ich zapięcia, bezwzględnie wyposaż się w odpowiedni adapter do pasów.

Poszukujesz ciekawych artykułów? To dobrze, ta strona internetowa atrakcje w gdańsku na pewno Cię zainteresuje, gdyż znajdziesz tam dużo bardzo interesujących informacji.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zapiąć pasy tak, że nie będą uciskały na brzuch (także w trakcie potencjalnej kraksy, co mogłoby być niesłychanie groźne dla malucha).

maskotki

Autor: Jeanne Michelle Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy cierpisz z przyczyny bóli pleców, podtrzymujący brzuszek pas ciążowy na pewno przyniesie ci ulgę. Ów pas odciąży kręgosłup a także pozwala utrzymać właściwą postawę. Należy pamiętać, że noszenie pasa podczas ciąży pozwala rychlej wrócić do dawnej figury po urodzeniu dziecka. Następny kapitalny wynalazek dla pań w zaawansowanej ciąży to wstawka do jeansów, dzięki której można wkładać swe ulubione fatałaszki, nawet kiedy brzuszek o wiele się już powiększy.

Masz ambaras z zapięciem biustonosza? Jeżeli do tej pory nie wymieniłaś go na nowiutki – o większym numerze – świetnym podejściem może okazać się sprytny przedłużacz do biustonosza. Dzięki temu podejściu obwód pod piersiami zwiększysz o 3 haftki.