Jak przygotować lokal mieszkalny na przybycie psiaka?

Home / Jak przygotować lokal mieszkalny na przybycie psiaka? - 9 lutego 2022 , by admin
Dużymi krokami przychodzi jedna z najwSPAnialszych chwil w Waszym życiu – już za kilka dni zabierzecie własnego maleńkiego psiaka od hodowców.
Na ów moment powinniśmy się niezwykle dobrze przygotować, wszystko powinniśmy zapiąć na ostatni guzik, tak aby ustrzec się później wielu kłopotów.

zabawki

Autor: COCOONABABY®
Z psiaczkiem jak z małym dzieckiem – przed jego zjawieniem się, mnóstwo rzeczy musimy w mieszkaniu pozmieniać jak też kupić. Na paręnaście dni przed pojechaniem po swego szczeniaka warto wybrać się do sklepu po czym kupić następujące przedmioty: obróżka – dla malutkiego najwygodniejsza będzie cienka skórzana obróżka podszyta mięciutką skórą. Na pewno nie może być to obroża z metalu, dlatego że będzie zbyt ciężka jak też nie posiada z reguły opcji regulacji. Najlepiej jeżeli pierwsza smycz będzie smyczą wykonaną z liny albo taśmy z możliwością dopasowywania długości. Nie wskazane jest wybieranie drogiego legowiska dla czworonoga ani w postaci pontonów, ani wiklinowych koszy. Szczeniaki bardzo kochają gryźć swe legowisko, zatem szkoda wydawać pieniędzy na coś co będzie spałaszowane w parę tygodni.

Kliknij bez obaw ten odnośnik a przekonasz się, że w najświeższym źródle opublikowano bardzo interesujące wiadomości. One także są pasjonujące.

Ważne żeby posłanie było dla psiaczka jego schronem, nie wolno go na nim karać. Poza tym winno się znajdować w takim miejscu, by piesek mógł śledzić co się dzieje w domku. Miski potrzebne będą co najmniej dwie, jedna na picie, druga zaś na karmę. Najlepsze są miski stalowe, bowiem pomimo że kosztowne, to są schludne, łatwo je myć jak też dezynfekować.

Ważne by miska była troszeczkę za ogromna niż za mała – regułą jest, iż porcja jadła zajmuje nie więcej aniżeli połowę miseczki.
Jeżeli idzie o psie zabawki, ich wybór na rynku jest gigantyczny. Warte polecenia są wszelakiego typu sznury z węzłami bądź szmaty najlepiej skórzane.