Szkolenia dofinansowane przez UE, czyli jak w szybki sposób podnieść swoje doświadczenie zawodowe

Home / Szkolenia dofinansowane przez UE, czyli jak w szybki sposób podnieść swoje doświadczenie zawodowe - 13 kwietnia 2019 , by admin
Dzisiejszy rynek pracy cechuje się pewną zmiennością i niestabilnością. Z tego też powodu dobrze jest cały czas się rozwijać i polepszać swoje kwalifikacje tak, by być bardziej interesującym dla potencjalnego pracodawcy. W tym wypadku z pomocą przychodzą nam unijne szkolenia, które są nie tylko profesjonalne, lecz również bezpłatne.

Jeśli

szkolenie

Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com

szukamy miasta, w którym wyjątkowo często organizowane są szkolenia dofinansowane z UE Gdańsk stoi tutaj na prowadzeniu. Miasto to bardzo ceni sobie inwestycje w ulepszanie kwalifikacji najróżniejszych pracowników – zarówno umysłowych, jak i fizycznych. Dlatego też pozyskuje ono coraz to nowe kursy i szkolenia dla swoich mieszkańców. W Gdańsku odnajdzie interesujący kurs magazynier, nauczyciel, a nawet księgowy – wybór jest więc ogromny i odnoszący się do najróżniejszych grup zawodowych. Wartą podkreślenia kwestią jest też fakt, że miasto stosuje również dobrą i skuteczną reklamę szkoleń unijnych. O możliwości zgłoszenia się na szkolenia (znajdź tutaj) dofinansowane z UE Gdańsk powiadamia nie tylko w formie internetowej, lecz również w gazecie czy w formie spotu w lokalnej telewizji, która cieszy się szerokim gronem odbiorców. Dzięki temu więcej osób dowiaduje się o nich i korzysta z ich oferty, aby ulepszyć swoje kwalifikacje. Szkolenia te cieszą się również powodzeniem wśród pracodawców i dość często namawiają oni swoich pracowników do tego, by z nich korzystać. Odbycie takiego szkolenia przez pracownika może być nie tylko korzystne dla niego, lecz również spowodować znaczne zyski dla pracodawcy.

Kończąc dofinansowany przez Unię kurs magazynier może np. wykonywać także dodatkowe czynności produkcyjne, dzięki czemu przedsiębiorca zaoszczędzi na kosztach zatrudnienia kolejnego pracownika. Zobacz: kurs na magazyniera.

Bezpłatne unijne szkolenia najczęściej cieszą się dużą popularnością i czasami zdarza się tak, że brakuje wolnych miejsc. W takiej sytuacji warto jednak wpisać się na listę rezerwową – istnieje szansa, że organizator, widząc sporą liczbę osób zainteresowanych, zwiększy limity w grupie albo podejmie decyzję dotyczącą zorganizowania następnego szkolenia o danej tematyce.