Świat dzieci, czyli nie tylko zabawki są potrzebne

Home / Świat dzieci, czyli nie tylko zabawki są potrzebne - 22 października 2018 , by admin
Zapewne większość rodziców słyszała chociażby raz słyszała o włoskiej lekarce Marii Montessori, która z początkiem lat XX stulecia opracowała lepszy system wychowywania pociech przedszkolaków i dzieci uczęszczających do szkoły. Metoda opracowana przez Marię Montessori oparta jest przede wszystkim na zabawie.

dzieci, zabawa, zabawki

Autor: Personal Creations
Maria Montessori wymyśliła nową możliwość pedagogiczną, która nastawia się przede wszystkim na indywidualny rozwój dziecka. Metoda Marii Montessori polega przede wszystkim na zabawie. Do takich działań potrzebne są odpowiednio przystosowane zabawki o charakterze edukacyjnym, czyli zabawki Montessori. Zabawki Montessori są podzielone na kilka grup. Elementy zabawkowe z konkretnej grupy mają wpływać na rozwój innych umiejętności dziecka.

Większość zabawek przystosowanych do kategorii Montessori dostępnych jest w sklepach online- takich jak ten: zabawki montessori dla dzieci. Z ich oferty powinni skorzystać nie tylko placówki edukacyjne, które działają według metod opracowanych przez Marię Montessori, ale także rodzice, którym zależy na wszechstronnym rozwoju pociech. Wiele zabawek, jakie kupowane są w tych sklepach dostaniemy w zwyczajnych sklepach z zabawki. Ale kupując je możemy nie zdawać sobie sprawy, że kupujemy zabawki Montessori. Do tego działu zabawek przynależą chociażby drewniane klocki.

Firma Snurk znana jest na rynku już od dłuższego czasu. Z początku pracownicy firmy trudnili się sprzedawaniem pościeli przeznaczonej dla dorosłych, z czasem jednak powstawały również zestawy dla dzieci. Pościel Snurk jest doskonałej jakości. Pościel Snurk wyszczególnia się przede wszystkim jednak niezwykle realistycznymi nadrukami- zobacz na . Pośród kompletów z pościelą dla dzieciaków wyszczególnia się zwłaszcza kolekcja „Królewna” i „Astronauta”.

dzieci, dziewczynka, chłopiec

Autor: Henry Burrows
Pierwsza z nich dedykowana jest dziewczynkom, kolejna świetnie pasuje do pokoju dla chłopca. Na obu widnieją nadruki w naturalnych wymiarach. Bielizna pościelowa jest delikatna, wykonana została z naturalnej materii bawełnianej. Marka Snurk wprowadziła na rynek dodatkowo 2 wzory kompletów pościelowych dla najmłodszych. Do „Królewny” oraz „Astronauty” dołożono takie opcje: „Pirat” i „Tancerka Flamenco”. Marka Snurk została założona w kraju holenderskim. Była założona z inicjatywą przeznaczenia określonych procentów zysków na cele ofiarowania dobroczynnego. Pościel jest szyta jedynie w krajach europejskich.