Porządne podkreślenie zasług

Home / Porządne podkreślenie zasług - 22 marca 2022 , by admin
Każdy z nas uczył się i pod koniec roku mógł dostać jakikolwiek dyplom. A nawet, jeśli nie pod koniec roku to w trakcie roku szkolnego. Każdy z nas wie, że jest całe mnóstwo okazji, w czasie których wręczane są różnego typu dyplomy. To istotne, żeby dostając dyplom właściwie się zachować. A jeśli chodzi o same dyplomy to najczęściej kartka grubszego, ładnego papieru, na której określono za, co ten dyplom jest wręczony oraz imię i nazwisko osoby, która dyplom otrzymuje oraz podpis osób przyznających dyplom.

bądź zwycięzcą

Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
To fajna pamiątka. Jednak prawda jest taka, że każdy jest w stanie taki dyplom stworzyć. Wystarczy we właściwym programie na laptopie wszystko napisać, dorzucić fajną ramkę i wydrukować wszystko na ładnym papierze. Ważne jest jednak by wtedy taki dyplom posiadał pieczątkę, która sprawi, że dyplom nabierze mocy. Bo przykładowo wiele szkół nie robi sama dyplomów, a zamawia na początku roku kilkadziesiąt dyplomów z jakiejś drukarni i ma profesjonalnie zrobione dyplomy na każdą okazję, wystarczy do nich jedynie wpisać imię i nazwisko ucznia, dorzucić podpis i pieczątkę dyrektora – z jakiej okazji dawać dyplomy. Statuetki szklane Gdy chcemy zrobić jakiś turniej w szkole lub jakiś konkurs pomiędzy szkołami czy dla mieszkańców konkretnego miasta – musimy pomyśleć o nagrodach. Różne nagrody da się zorganizować, bo zawsze znajdą się różni sponsorzy. Jednak poza nagrodami, które możemy jakoś wykorzystać, ale warto jest też postawić na rozdanie jakiś statuetek. Wtedy dobrą możliwością są statuetki szklane, które musimy zamówić z pewnym wyprzedzeniem. W dodatku powinniśmy wiedzieć o tym jak dużo takich statuetek kupić. Bo jeśli mamy zawody w kilku grupach wiekowych, to dla wszystkich wygranych z grup potrzebne będą po trzy statuetki – ile kosztują statuetki szklane.

Powyższy istotny link (https://www.e-plastyczny.pl/farby/olejne) przygotowywaliśmy dla Ciebie niebywale pieczołowicie. Sądzimy, że Ci się spodoba i wejdziesz na naszą nową stronę.

konkurs
Do każdej szklanej statuetki konieczne będą jakieś naklejki lub grawer, na którym zostanie określone, za co dana statuetka została przyznana i gdzie i w którym roku konkretny konkurs się odbył. Statuetki ze szkła są również dawane w ramach podziękowania za długą pracę lub jakieś działania na niwie społecznej. Dlatego jeżeli przyjdzie nam zorganizować jakieś podziękowanie dla dobrego mieszkańca warto również pomyśleć o zamówieniu dla niego jakiejś ciekawej statuetki ze szkła, która później co roku mogłaby być przyznawana każdemu ze znamienitych mieszkańców. I chociaż taka statuetka szklana nie posiada dużej wartości materialnej, to na pewno będzie miała ogromną wartość sentymentalną – przeczytaj przykłady
.