Zastosowanie nawierzchni na boiska

Home / Zastosowanie nawierzchni na boiska - 1 grudnia 2022 , by admin
Nie każdy artykuł nadaje się do stworzenia solidnego i pewnego boiska. Poliuretanowe nawierzchnie sportowe charakteryzują się znaczną wytrzymałością, oraz doskonałymi parametrami użytkowymi. Dzięki temu znajdują przeznaczenie zarówno na wyczynowych obiektach lekkoatletycznych jak i na boiskach przyszkolnych, także osiedlowych.

Gra w tenisa

Autor: Harald Deischinger
Źródło: http://www.flickr.com
Powierzchnie te realizowane są wprost na placu budowy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Jest możliwość je montować na podbudowie z betonu, asfaltobetonowej czy też mineralnej. Powierzchnie poliuretanowe mają jednolitą strukturę, są trwałe i wytrzymałe na starzenie. Pielęgnacja takiego rodzaju powierzchni jest minimalna, więc ceny ich utrzymania są nieduże. Wyjątkowo szeroki zakres możliwości wdrożenia takiej nawierzchni powoduje, że każdy odbiorca może znaleźć właściwy materiał dla siebie. Nawierzchnie sportowe poliuretanowe to bezsprzecznie wspaniała inwestycja, jaka potwierdzać się będzie latami. Podobnie jak specjalistyczne boiska do gry w badmintona, również w koszykówkę, jak i zamknięte place zabaw dla malców nie powstałyby bez takiego mocnego i bezpiecznego budulca. Świetnej jakości komponenty mają zadziwiająco wiele funkcji, dzięki czemu są tak chętnie wybierane przez inwestorów. Nawierzchnie poliuretanowe na place zabaw są określone na place zabaw dla najmłodszych, również obszary rekreacyjno-sportowe. Istotną wartością pokrywy jest predyspozycja amortyzacji upadków co w pokaźny sposób łagodzi ryzyko uszkodzeń ciała naszych latorośli. Okazała paleta kolorów, także technologia gwarantująca możliwość utworzenia i scalania pól o przeróżnych formach, zezwala na uzyskanie olśniewających form i dopasowanie do wszelkiego rodzaju otoczenia. Więcej na .

plac zabaw

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Poszczególne części łączy pewny klej poliuretanowy firmy interchemol. Sportowe nawierzchnie, które dostępne są dzisiaj na rynku, to bardzo opłacalna inwestycja.
Każdego typu nawierzchnie sportowe powinny mieć wszelakiego typu atesty, które zapewniają bezpieczeństwo eksploatatorów. Nie tylko boiska dla zawodowców, lecz również lokalizacje zabaw dla dzieci powinny być konstruowane na podstawie najlepszych nawierzchni.