O jakich zabawkach marzą współcześnie dziewczynki?

Home / O jakich zabawkach marzą współcześnie dziewczynki? - 25 kwietnia 2022 , by admin
Zabawki są najlepszym sposobem na zabawianie malucha. Nie ta kwestia jest najistotniejsza. Zabawka – choć wydaje się być jedynie rzeczą – jest metodą kształtującą wyobraźnię, zainteresowania oraz inteligencję naszego dziecka. Oprócz tego ma duży wpływ na charakter i kształtuje wyczucie piękna. Główne zastosowanie lalek z perspektywy psychologii jest wykreowanie w naszym dziecku poczucia odpowiedzialności, szacunku względem ludzi i dbania o własne przedmioty.

lalka

Autor: thepeachpeddler
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór odpowiedniej zabawki okazuje się więc poważną funkcją. Trudnym wyzwaniem jest więc połączenie własnych preferencji w wyborze zabawki z preferencjami jakie wyraża pociecha. Klasyczna Barbie może być dla dla dzisiejszych dzieci towarem już niemodnym. Jeśli chodzi o popularność należy wskazać kilka rodzajów lalek, jakimi dziewczynki ostatnio bawią się najczęściej.

Monster High

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo lubiane stały się ostatnimi czasy lalki z linii Monster High. Są to lalki zupełnie odmienne przez ich niecodzienną charakteryzację.

Interesują Cię przeróżnego typu specjalistyczne wątki? Zatem kliknij tu (https://www.placezabaw.com.pl/) i czytaj nasze nowe wpisy na ten temat. Liczymy na Twoją recenzję.

Lalki są postaciami zaprojektowanymi według kultowych sławnych potworów takich jak Dracula, Mumia czy wilkołaki. Seria opowiada o lalkach, będącymi przyjaciółkami ze szkoły. Każda z lalek posiada odmienne zainteresowania oraz ulubiony przedmiot w szkole, więc każda osoba ma możliwość wyboru swej najbardziej lubianej postaci. Lalki te pomagają naszym dzieciom pozbyć się niepotrzebnych lęków, które powiązane są z postaciami grozy. Jedną z najbardziej popularnych zabawek z kolekcji Monster High (zobacz propozycję na tej stronie) stała się Skelita Calaveras – lalka, której ulubionym atrybutem jest dziennik w którym zapisuje każdy dzień. Jest ona najczęściej z notesem oraz długopisem, dzięki czemu Twoje dziecko również ma możliwość zajmować się zapisywaniem a przy okazji rozwijaniem nauki pisania. Pełna nazwa towaru brzmi Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Kolejna oferta z straszącej serii to Lalka Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Jest to zabawka o nazwie Rochelle Goyle – lalka podróżniczka posiadająca w zestawie dziennik i strój podróżny.

Dla rodziców preferujących raczej klasyczny wygląd lalek polecana jest zabawka Lalka Zapf Creation Lalka Bobas My Little Baby Born – Nappy Time 817773 (więcej: od Zapf Creation). To bardzo miła laleczka bobas, która mówi oraz porusza nóżkami. Opieka nad nią to jak opieka nad niemowlakiem – trzeba wymieniać jej pieluszkę oraz dawać jedzonko, gdyż jeśli tego nie robimy zabawka jest nieszczęśliwa.