Zapisz się wspaniały kurs Six Sigma dla siebie!

Home / Zapisz się wspaniały kurs Six Sigma dla siebie! - 22 października 2018 , by admin
Przez lata ludzie opanowali bardzo wiele różnego rodzaju sposobów i technik służących polepszeniu funkcjonowania, a także ułatwieniu rozmaitych procesów. Dotyczy to również procesów odbywających się w miejscach pracy. Jeżeli chodzi o przemysł, to wszelkie techniki ulepszania i upraszczania zaczęto wprowadzać szerzej od XX wieku. Wiąże się to oczywiście z dynamicznym rozwojem techniki, jak również przemianami zachodzącymi w społecznościach.

Konferencja Sanitec KOŁO 03.03.2011r. Sąd konkursowy

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO

Po czasie coraz więcej osób zainteresowało się przedsiębiorczością, nierzadko z uwagi na chęć posiadania własnej działalności. Aktualnie ludzkość dysponuje wieloma zasadami i pomysłami, dzięki którym możliwe jest ulepszanie i usprawnianie różnego rodzaju procesów. Pod tym względem ważna jest również eliminacja pomyłek, w pierwszej kolejności o charakterze profilaktycznym. Należy zatem dbać o to, by uchybienia się nie pojawiały. Pojęciem blisko związanym z tego typu sposobami jest „six sigma” czytaj więcej na .

Czym jest six sigma?

Metoda znana pod nazwą six sigma w dużym uproszczeniu oznacza otrzymywanie jak najkorzystniejszych efektów, który to rezultat osiąga się poprzez wyeliminowanie rozmaitych błędów – . Metoda ta znajduje wykorzystanie między innymi w procesach produkcyjnych, gdzie unikanie różnego rodzaju usterek jest bardzo istotne. Zwolennicy przedstawionej metody utrzymują, że firma, która ją posiada, funkcjonuje na zupełnie odmiennych zasadach niż pozostałe spółki, funkcjonuje znacznie sprawniej, a co najbardziej istotne – efektywniej. A skuteczność jest bardzo ważnym aspektem każdej działalności, aspektem, do którego należy zawsze dążyć.

Konieczność szkoleń

We wszystkich dziedzinach życia dobrze jest się doskonalić. Zarządzanie firmą jest taką dziedziną, w której potrzeba ta jest szczególna. Kursy te są niezwykle pożyteczne zarówno dla szeregowych pracowników, jak i dla ich kierowników. Każdy może bowiem nauczyć się na nich czegoś pożytecznego, rzecz jasna o ile uczestniczy się w szkoleniach przeznaczonych dla właściwej grupy. Szkolenia six sigma są tym typem, który skierowany jest do kadry kierowniczej, od której najwięcej w przedsiębiorstwie zależy. Takie kursy umożliwiają uzyskanie najlepszych rezultatów w firmie, w ten sposób możliwe będzie podwyższenie jej rangi.