Dowiedz się, jakie rzeczy potrafi uwielabiana przez dzieci maskotka Furby

Home / Dowiedz się, jakie rzeczy potrafi uwielabiana przez dzieci maskotka Furby - 9 lipca 2020 , by admin
Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale mama z tatą są pełni obaw czy się zgodzić? Przymus czyszczenia kociej kuwety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu pragniesz sprawić niespodziankę komuś kogo lubisz? W tej sytuacji najlepiej poradzi sobie Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła zabawka, ale wielka Osobowość.

furby

Źródło: http://www.flickr.com/

Pierwsze zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i nieomal natychmiast przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej.

Jak sądzisz? Czy informacje na omawiany temat są fascynujące? Jeżeli tak, to przejrzyj tekst (https://zabawekczas.pl/produkty/edukacyjne,2,1644), a odnajdziesz tam mnóstwo genialnych wiadomości, które przyciągną Twoją uwagę.

Jednak nie upłynęło wiele czasu, a okazało się, że małe stworki wyglądem podobne do chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach reagujących na dotyk i głos mówiono przede wszystkim w kontekście przyszłości, tymczasem okazało, że owa przyszłość przyszła do nas szybciej niż się spodziewaliśmy. Niestety, mimo że Furby werbalnie wyrażał swoje emocje w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa w języku polskim. Jednak wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie odświeżonym, zniewalającym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i dzięki temu pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i charakter, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, dokarmiamy i razem śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby (zamów furby w kraina ma wmontowane czujniki na plecach, brzuchu i dziobie, jest więc łasy na przytulanie, łaskotki oraz karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, ponieważ potrafi dziękować i pożegnać nas przed zaśnięciem. Zabawki Furby są dobrym wyborem dla osób które są wrażliwe na futro czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały kolega nie gubi swego barwnego, pięknego futerka.

Jedną z wielu ciekawych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy zgrać niesamowicie prostą i nieodpłatną aplikację oraz zacząć dobrze się bawić.

Interesuje Cię prezentowany wpis? Jeżeli tak, to sprawdź ten użyteczny portal. Zgłębisz w nim materiały, które okażą się dla Ciebie wartościowe.

Za jej pomocą możemy pluszowe zwierzątko uczyć języka polskiego lub karmić jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka dostępna jest w tak wielu oryginalnych barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością wybierze wymarzony dla siebie kolor – -> kliknij na